MA SL Židiniai su Rise n'fall durimis

Labai praktiškas ugnies sukeliamas malonumas.

MA SL židiniai dažniausiai būna tradicinio dydžio, modernaus stiliaus bei saugiomis ir praktiškomis Rise n'fall durimis. Degančių malkų garsas gali suteikti pojūtį lyg būtumėt lauke šalia laužo. Dureles galima laikyti pusiau atviras ir židinyje kepti maistą ir džiaugtis maloniu vakaru su draugais.

Rise n'fall durys

Praktiška ir saugu.

Rise n'fall mechanizmas siūlo netik didelį saugumą, bet ir efektyvumą bei mažas sąnaudas. Stiklas yra apsaugotas uždaroje plieninėje konstrukcijoje, kuri neleidžia dūmams išeiti kai atidarinėjate ar uždarinėjate dureles. Durelės yra padarytos iš specialaus mechanizmo kuris leidžia lengviau išvalyti ir prižiūrėti židinį.

Plieno konstrukcija

Solidu ir patvaru.

Plieno konstrukcija ir ketaus ugnies kamera užtikrina, kad židinys yra tvirtas ir ilgalaikis, tai yra savybės, dėl kurių Piazzetta produktai visada buvo žinomi.

Plačiaekranė ugnis

Kokybiškas konvekcinis ir spindulinis šildymas, specialus stiklas nesunkiai atlaiko net 750° C karštį ir leidžia tiesiog mėgautis židiniu.

Paprastas valymas

Greita ir lengva priežiūra

Greita ir paprasta priežiūra - išimama pelenų surinkimo talpa.

Cooking-pro

Maisto gaminimo įranga

Orkaitė su temperatūros kontrole, laikmatis ant nuotolinio valdymo pulto.

Lengvas instaliavimas

Pigius ir greitas instaliavimas

Nieko nereikia surinkinėti, nors plieninės konstrukcijos yra labai sunkios, bet jos svoris yra toks, kad ją nėra sunku pajudinti, tai padidina instaliavimo lankstumą.